Cute Polka Dotted Grey Bow Tie Ribbon Szabeli w domu: Apteczka domowa

piątek, 4 kwietnia 2014

Apteczka domowa

Trochę białej farby, odrobina chęci i stara szafka. 
Napis na szafce nie jest mój autorski, bo francuskiego to ja ni w ząb nie rozumiem :) Zgapiłam go z sieci. Oj, nieładnie, nieładnie.

Transfer wykonałam Mod Podge. Na zdjęciu widać niestety papier, na żywo nie rzuca się to w oczy. Testuję teraz inny preparat do transferowania. Ale chyba wcale nie jest lepszy. Jest bardzo gęsty, przez co grafiki łatwiej ulegają rozdarciu przy smarowaniu. Nie mówiąc już o tym, co się dzieje, gdy chcę odrobinę przesunąć grafikę. Dramat.


Szaba

6 komentarzy:

 1. Fajna szafeczka, prosta i nieprzekombinowana, a swój urok ma :) Mnie Mod Podge zawsze pokonuje przy transferach, nie rozumiemy się :) Używam Dali i przy odpowiednim traktowaniu czyli suszeniu kolejnych warstw preparatu jest bardzo dobry.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja robiłam transfer na vikol -dobrze się sprawdza. Próbowałam też na farbę i car planem (do tego ostatniego trzeba mieć wprawę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam szczerze, że mam wrażenie, iż ten mój nowy preparat do transferowania, to właśnie zwykły vikol, przełożony do buteleczki i sprzedawany za wielokrotność ceny.

   Usuń