Cute Polka Dotted Grey Bow Tie Ribbon Szabeli w domu: Z cyklu: Co robić z rękoma, gdy farba schnie

środa, 4 czerwca 2014

Z cyklu: Co robić z rękoma, gdy farba schnie

Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Skoro na opakowaniu zostało napisane "druga warstwa po 4 h", to nie ma zmiłuj, trzeba czekać :) Ale jak tu siedzieć bezczynnie, gdy ręce chcą pracować? No to daję im zajęcie.


Szaba

5 komentarzy:

 1. Zazdroszczę Ci talentu, też bym tak chciała zajmować dłonie. Ciężko jest wytrzymać, przy malowaniu aż przedmiot wyschnie, mam to samo. Staram się malować kilka rzeczy na raz, a jak wyschną mogę dekorować. Poza tym robię to w kuchni, wiec rozkładam się z farbami raz na jakiś czas.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje za miłe słowa. Ja z kolei zazdroszczę kącika do pracy. Ja z moimi pudełeczkami, zakładkami, farbami, pędzlami i szablonami krążę po całym domu. Przez co tworzę ogromny bałagan. Na szczęście potrafię się w nim odnaleźć.

   Usuń
 2. Wow, świetne prace, bardzo podoba mi się Twój styl, jest taki... charakterystyczny i ma w sobie to coś :) Chyba najbardziej przypadły mi do gustu oczy - mnie jakoś nigdy nie wychodzą tak jakbym chciała :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie. Uwielbiam rysować oczy. Do wymarzonego efektu jeszcze daleko, ale pocieszam się faktem, że tak na bardziej poważnie zabrałam się za bazgrołki dwa-trzy miesiące temu po kilkunastoletniej przerwie. A wcześniej to takie było mazanie po ostatnich kartkach w zeszytach przedmiotowych. Może jeszcze się poduczę.

   Usuń