Cute Polka Dotted Grey Bow Tie Ribbon Szabeli w domu: Gałkowo mi...

czwartek, 7 maja 2015

Gałkowo mi...

Nie chodzę po sklepach. Nie lubię. Ale jeśli już jestem w galerii handlowej, to do Home&You zawszę zajrzę. Nieraz znajdzie się coś przyjemnego dla oka w cenie przyjemnej dla portfela. Tym razem znalazłam gałki meblowe. Widziałam je wcześniej na stronie w internecie, ale po dodaniu kosztów przesyłki stwierdziłam, że jednak nieee. Poza tym nie wiedziałam, czego się spodziewać. Na obrazku wszystko wygląda ładnie. 
Dziś zobaczyłam je na żywo i zakochałam się. Wykupiłam wszystkie :) Te w kształcie dyni były tylko dwie, a główek Buddy znalazłam sztuk sześć. Nie mam pojęcia do czego zostaną użyte. Coś na pewno wymyślę.Tak, tak!  2,25zł sztuka. I jak tu nie brać?W koszyczku pozostawiłam jedną gałkę taką jak ta ze zdjęcia poniżej. Była śliczna. Także ceramiczna. Ale stwierdziłam, że jedna to na nic mi się nie przyda. Teraz żałuję. Bo do czegoś na pewno by się przydała ;)

Źródło: http://home-you.com/pl/

Oprócz tego w koszyku było sporo gałek z różyczkami. Niestety te były już plastikowe. Nie przypadły mi do gustu w ogóle. Wyglądały mniej atrakcyjnie niż na poniższym zdjęciu.

Źródło: http://home-you.com/pl/
Zakupy zatem uważam za udane. Szabeli


6 komentarzy:

 1. Też widziałam te gałeczki i coś mnie zaćmiło że nie kupiłam. Teraz żałuję bo są rzeczywiście ładne. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie w domku też zagościły 2 rodzaje gałek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne! I jakie dobre ceny;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zakup:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń